Twarz
Mikrodermabrazja diamentowa
Bezpieczna i skuteczna metoda mechanicznego złuszczania naskórka. Zabieg zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki, reguluje pracę gruczołów łojowych, wzmacnia ściany naczyń kapilarnych. Bardzo skuteczny przy skórze łojotokowej, trądzikowej i suchości skóry. Zabieg jest bezbolesny, trwa krótko i po jego zakończeniu, możemy wrócić do życia codziennego. Możemy go wykonywać również na innych częściach ciała : plecy, biust, dłonie, uda, pośladki.
Wskazania do stosowania:
- Trądzik pospolity
- Łojotok
- Suchość skóry
- Blizny potrądzikowe
- Zaskórniki
- Rogowacenie przymieszkowe
- Rozszerzone pory
- Blizny zanikowe i przerosłe
- Przebarwienia
- Uszkodzenia posłoneczne skóry
- Szorstki, zrogowaciały naskórek
- Rozstępy
- Odmładzanie skóry i likwidacja delikatnych zmarszczek
- Wiotkość skóry
Przeciwwskazania do mikrodermabrazji:
- Zakażenia wirusowe: brodawki, opryszczka, mięczak zakaźny
- Zakażenia bakteryjne: liszajec zakaźny, figówka gronkowcowa
- Zakażenia grzybicze
- Trądzik krostkowy, ropowiczy
- Trądzik różowaty
- Skóra powiekprzeczosy, nadżerki (uszkodzenia ciągłości skóry)
- Nowotwory skóry i znamiona
- Naczyniaki jamiste
- Terapia przeciwtrądzikowa -wskazana co najmniej 3 miesięczna przerwa
Peeling kawitacyjny
Bezbolesna, bezinwazyjna metoda oczyszczania twarzy, wskazana nawet przy wrażliwej skórze. W metodzie tej wykorzystuje się specjalnie urządzenie emitujące fale ultradźwiękowe, które w połączeniu z rozpylaną na skórę wodą oddziałują oczyszczająco na powierzchnie skóry. Peeling kawitacyjny łączymy z sonoforezą czyli wprowadzaniem w głąb skóry składników aktywnych za pomocą fali ultradźwiękowej.
Wskazania:
- Przebarwienia
- Zmarszczki
- Trądzik
- Cellulit
- Szary koloryt skóry (skóra zatruta nikotyną)
- Zsinienia i opuchlizna w okolicy oczu
- Słabe odżywienie i regeneracja skóry
Przeciwwskazania
- Nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu
- Ciążą
- Niewydolność krążenia
- Stany gorączkowe
- Ciężki stan ogólny
- Obecność w tkankach ciał obcych metalicznych (rozrusznik serca, aparat na zęby)
- Nerwica wegetatywna znacznego stopnia
- Osteoporoza
Ultradźwięki
Wpływ fali ultradźwiękowej na skórę:
- Zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, umożliwiając wtłaczanie substancji aktywnych.
- W widoczny sposób zwiększa efektywność zabiegów kosmetycznych.
- Pomaga wzmocnić naczynia krwionośne.
- Stymuluje regeneracje uszkodzonej tkanki, przyśpieszając wygładzanie blizn.
- Eliminuje zmarszczki i zapobiega ich tworzeniu.
- Likwiduje „worki” i cienie pod oczami, poprawiając krążenie krwi i limfy.
- Rozbija cząsteczki tłuszczu, zwiększając skuteczność zabiegów antycellulitowych i ujędrniających.
- Wygładza i nawilża skórę.
Oczyszczanie manualne
Zabieg usuwania zanieczyszczeń z naskórka. Poprzez oczyszczanie wyeliminowuje się zmiany krostkowe i zaskórnikowi, a aktywne czynniki mogą dotrzeć w głąb naskórka.
Efekty zabiegu oczyszczania twarzy:
- Oczyszczenie z zaskórników i krost,
- Odzyskanie świeżości i delikatności skóry
- Oziałanie bakteriobójcze - D'arsonval
- Regulacja pracy gruczołów łojowych
- Lepsze wchłanianie substancji aktywnych
zabieg dla cery trądzikowej
Zabieg oczyszczająco – regulujący. Przeznaczony dla cery tłustej i przetłuszczającej się. Oczyszcza cerę, eliminuje toksyny. Zabieg regeneruje i reguluje prace gruczołów łojowych, oraz działa kojąco na podrażnienia.
zabieg liftingujący
Mają na celu spłycenie zmarszczek, ujędrnienie i modelowanie owalu twarzy. Doskonale napina mięśnie twarzy i szyi, oraz poprawia mikrocyrkulację. Nadaje skórze młody wygląd poprzez systematyczną pielęgnacje.
Zabieg dla kobiet w ciąży
Zabieg witaminowy, doskonały dla kobiet w ciąży! Ma na celu natychmiastowe przywrócenie cerze zdrowego wyglądu i blasku. Jest to idealny zabieg dla pań, które dysponując niewielką ilością wolnego czasu, pragną poprawić stan swojej cery. Skóra staje się miękka, elastyczna, a cera rozjaśniona.
Zabieg polecamy również wszystkim, bez względu na wiek i rodzaj cery.
Zabieg dla mężczyzn
Skóra mężczyzny różni się od skóry kobiety, dlatego proponujemy szeroki zakres zabiegów stworzonych specjalnie z myślą o mężczyznach.
Oferujemy zabiegi oczyszczające, odświeżające, poprawiające kondycję skóry szarej, zmęczonej codziennym goleniem, nawilżające oraz przeciwzmarszczkowe, wydobywające naturalny blask i przywracające młodzieńczy wygląd.
zabieg dla cery naczyniowej
Zabieg wzmacnia i uszczelnia ściany naczyń krwionośnych, reguluje przypływ krwi, zmniejsza zaczerwienienia w obrębie twarzy spowodowanego utrwaleniem się zmian naczyniowych na skutek niekorzystnych czynników środowiskowych, złej pielęgnacji skóry, zaburzeń na tle emocjonalnym. Zabieg łagodzi podrażnienie i zaczerwienienie. Polecamy również dla cery dotkniętej trądzikiem różowatym.
zabiegi złuszczające kwasami AHA i BHA
Eksfoliacja kwasami „AHA” i „BHA”.
Kwasy mają za zadanie odświeżyć zewnętrzne warstwy naskórka, dzięki czemu uzyskujemy efekt oczyszczonej, rozjaśnionej skóry i ogólnej poprawy wyglądu skóry. Zabieg ten spłyca zmarszczki, przebarwienia skórne rozjaśniają się lub zostają zlikwidowane.
Eksfoliacja kwasami ma działanie lecznicze (trądzik pospolity, skóra tłusta) jak i odmładzająco – przeciwzmarszczkowe.
NA BAZIE KWASU MIGDAŁOWEGO
Działanie: odmładza, ujędrnia i uelastycznia skórę, wygładza i poprawia koloryt skóry, rozjaśnia przebarwienia, wykazuje działanie bakteriostatyczne, i bakteriobójcze (pomocny w leczeniu trądziku), redukuje i reguluje wydzielanie sebum, zmniejsza drobne zmarszczki.
Wskazania : trądzik pospolity lub różowaty, skóra tłusta i łojotokowa, zaskórniki, zapalenie mieszków włosowych, melasma naskórkowa (ostuda), starzenie się skóry, fotostarzenie, rewitalizacja skóry, jako peeling dla skóry wrażliwej i naczyniowej.
NA BAZIE KWASU PIROGRONOWEGO
Silnie złuszczający kwas, powodujący znaczną poprawę stanu skóry, zwęża pory, likwiduje drobne zmarszczki. Wykorzystywany jest w kuracjach przeciwtrądzikowych. Wpływa hamuje wydzielanie sebum, działa antybakteryjnie, znacznie obniża pH skóry dzięki czemu pomaga leczyć trądzik i zanieczyszczenia. Ma działanie odmładzające i oczyszczające.
Wskazania: fotostarzenie skóry, zmarszczki, blizny potrądzikowe, trądzik różowaty, trądzik w fazie aktywnej, łojotok, rogowacenie przymieszkowe, melasma, hiperpigmentacje pozapalne
NA BAZIE KWASU GLIKOLOWEGO
Złuszcza obumarły naskórek, rozluźnia połączenia pomiędzy martwymi komórkami, ułatwia wnikanie składników aktywnych, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, wyrównuje koloryt skóry, poprawia nawilżenie, spłyca zmarszczki i płytkie zmiany potrądzikowe, hamuje powstawanie przebarwień, reguluje proces wydzielania sebum, działa oczyszczająco, zwiększa skuteczność stosowanych preparatów pielęgnacyjnych.
Wskazania: starzenie się skóry, fotostarzenie, płytkie zmarszczki, skóra łojotokowa, trądzik – postać: grudkowa, zaskórnikowa, krostkowa o niewielkim nasileniu, skóra sucha i szorstka, rewitalizacja skóry, zaburzenia pigmentacji, blizny, rozstępy
Zabiegi nawilżające
Są one podstawowymi zabiegami pielęgnacyjnymi i polegają na zapobieganiu utraty wody przez skórę. Zabiegi te mają za zadanie ochronę i wzmacnianie naturalnej bariery skórnej. Zabiegi nawilżające zwiększają zdolność warstwy rogowej do wiązania wody.
Zabiegi z retinolem
Intensywny zabieg dla cery dojrzałej, wiotkiej i cienkiej. Nadaje skórze młodszy wygląd, zwiększa jej sprężystość i elastyczność, doskonale niweluje oznaki upływającego czasu oraz zniszczenia po słoneczne, pogrubia naskórek, redukuje zmarszczki i przebarwienia, pojędrnia i wygładza.
Zabieg z witaminą C
Jest to propozycja dla każdego typu cery, zwłaszcza zmęczonej, zszarzałej, suchej, zwiotczałej, pozbawionej blasku, dla cery palacza, a także dla cery naczyniowej.
Dostarcza skórze dużą dawkę witaminy C, która jest niezbędna w procesie powstawania głównego włókna podporowego skóry – kolagenu, poprawia mikrokrążenie skórne przez uszczelnianie naczynek krwionośnych oraz delikatnie rozjaśnia i dodaje cerze blasku.
Zabieg na okolice oczu
Zabiegi na delikatną skórę wokół oczu pozbawioną napięcia, nawilżenia z zaburzoną cyrkulacją limfy oraz z drobnymi i głębokimi zmarszczkami.
Efekty końcowe zabiegów:
- Obkurczenie naczyń limfatycznych
- Zmniejszenie obrzęków pod oczami
- Przywrócenie właściwego poziomu nawilżenia skóry
- Aktywne odżywienie naskórka
- Zmniejszenie cieni i worków pod oczami
MAKIJAŻ PERMANENTNY
Mikropigmentacja - inaczej makijaż permanentny, jest zabiegiem należącym do kosmetyki estetycznej. Wykonujemy go w celu podkreślenia naturalnej urody bądź skorygowania jej mankamentów. Dobrze wykonany makijaż permanentny, daje w pełni naturalny i estetyczny wygląd. Makijaż ten jest metodą służącą do naturalnego podkreślenia konturu ust, brwi i oczu. Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet pragnących podkreślić swą urodę lub skorygować jej niedoskonałości.
Zalecenia
- 24 godziny przed i po pigmentacji nie wolno spożywać alkoholu, preparatów zawierających kwas acetylosalicylowy (np. aspiryna) i kawy.
- Nawet tydzień po zabiegu pigmentacji skóra może być podrażniona a sam makijaż może być intensywny.
- Dopiero miesiąc po zabiegu kolor nabiera swój docelowy odcień (po tym czasie zalecana jest wizyta kontrolna i korekta makijażu).
- Pierwsze 2-3 doby po zabiegu skóra nie powinna być namaczana wodą -powinna być sucha, po utworzeniu się strupka nie należy go drapać i usuwać należy natłuszczać pigmentowane miejsce Alantanem. Pierwszy miesiąc powinno się chronić miejsce pigmentacji wysokim filtrem przeciwsłonecznym.
- Po zabiegu nie należy korzystać z solarium, sauny i basenu przez okres 10 dni.
- W czasie procesu gojenia nie należy wykonywać makijażu w pigmentowanej strefie.
- Przy tendencji do występowania opryszczki, przy makijażu permanentnym ust zaleca się przyjmować po konsultacji z lekarzem preparat antywirusowy (Heviran)
- Przy pigmentacji brwi nie regulować brwi i nie robić henny ok 14 dni przed pigmentacja
Przeciwskazania do makijażu permanentnego
- ciąża i karmienie piersią
- przyjmowanie sterydów
- przerwanie ciągłości naskórka w okolicy pigmentacji
- infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze i stany podgorączkowe, niewyrównana cukrzyca
- przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
- bielactwo – ponieważ istnieje niebezpieczeństwo pojawienia się nowych zmian
- łuszczyca
- epilepsja
- skłonność do tworzenia keloidów lub bliznowców
- powiększone węzły chłonne
- nowotwór w trakcie leczenia, po zakończonym leczeniu wystarczy dokument od lekarza zezwalający na pigmentację
- hemofilia (choroba krwi)
- zakażenie wirusem HIV
- świeże zabiegi medycyny estetycznej (m.in. botox)
- skłonność do bliznowacenia
- po usunięciu starych brwi laserem minimum 6 tygodni odstępu między pigmentacją
Korektę wykonujemy nie wcześniej niż po 21dniach i nie później niż 8 tygodni od pierwszej pigmentacji!
cennik
Kwas hialuronowy
- jest substancją, która naturalnie występuje w organizmie każdego człowieka w postaci hialuronianu sodu. W najwyższym stężeniu występuje w skórze, w mazi stawowej oraz w ciele szklistym oka.
Podstawową funkcją kwasu hialuronowego jest wiązanie wody. Codziennie około 30 procent kwasu hialuronowego, obecnego w organizmie, ulega rozpadowi, a jego miejsce zajmują nowe cząsteczki kwasu. Jednak wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, przez co dochodzi do degeneracji tkanek, w których się znajduje. Dlatego coraz częściej uzupełnia się niedobory kwasu hialuronowego dostarczając go z zewnątrz w formie zastrzyków, tabletek czy kremów. Kwas hialuronowy jest składnikiem wielu kremów odmładzających. Jednak najczęściej wykorzystuje się go w gabinetach medycyny estetycznej. W trakcie licznych zabiegów typu anti-aging wstrzykuje się w głąb naskórka preparaty zawierające kwas hialuronowy. W zależności od preparatu efekty mogą się utrzymywać od 6 do 12 miesięcy.
Przeciwwskazania oraz działania niepożądane:
- Kobiety w ciąży i karmiące piersią;
- Miejsca z problemami skórnymi typu zapalnego i/lub infekcje (trądzik, opryszczka...);
- Skłonności do blizn przerostowych (keloidów), choroby układu immunologicznego, immunoterapia, nadwrażliwość na kwas hialuronowy.
- Po zastrzyku mogą wystąpić reakcje zapalne tj. obrzęk, zaczerwienienie, rumień. Może też pojawić się krwiaczek. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.
FALE RADIOWE
To innowacyjny zabieg, który polega na objętościowym podgrzewaniu skóry właściwej i tkanki podskórnej . Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny. Często mówi się o nim, że to lifting bez skalpela. Głowica emitująca fale radiowe ogrzewa kolagen powodując jego kurczenie się, mocne podciągnięcie wiotczejącej skóry oraz odnowę struktury (odmłodzenie). W kolejnych miesiącach po zabiegu, skóra naturalnie uruchamia proces naprawy poprzez stałą produkcję kolagenu. Dzięki temu staje się ona bardziej jędrna, napięta i wyraźnie wygładzona. Efekty utrzymują się przez lata.
WSKAWZANIA DO ZABIEGÓW NA TWARZ:
- Lifting twarzy, szyji i dekoltu
- Poprawa napięcia i kondycji skóry twarzy i okolic oczu/likwidacja zwiotczeń
- Usunięcie opadających powiek górnych
- Wygładzenie kurzych łapek
- Spłycenie zmarszczek mimicznych i grawitacyjnych
- Poprawa owolau twarzy/likwidacja tzw chomiczków
- Likwidacja zwisającego tzw/drugiego podbródka
- Wygłądzenie fałdów wargowo-nosowych
PRZECIWSKAZANIA
- Ostre stany chorobowe
- Wysoka gorączka
- Nadciśnienie tętnicze
- Choroby zakaźne
- Nowotwory
- Choroby serca
- Ciąża
- Świeże złamania w okolicy zabiegowej
- Miesiączka
- Alergia skórna
- Choroby dermatologiczne
- Choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze
- Implanty (metalowe, plastikowe, złote, silikonowe)
- Rozrusznik serca
- Cukrzyca
- Niewydolność krążeniowa
- Bolesne i duże żylaki w miejscu zabiegowym
- Przerwanie ciągłości skóry
- Złote nici
Mezoterapia
MEZOTERAPIA IGŁOWA
Mezoterapia igłowa to zabieg polegający na ostrzykiwaniu poszczególnych obszarów twarzy lub ciała odpowiednio dobranymi preparatami. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne w głąb skóry. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie koktajle substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Zabieg stosowany jest w celu regeneracji i odmłodzenia skóry, w leczeniu rozstępów, cellulitu, a także przy wypadaniu włosów i łysieniu.
WSKAZANIA
- Zmarszczki
- Utrata jędrności
- Odżywienie skóry
- Skóra sucha, słabo odżywiona, matowa, szara
- Zwiotczenie okolicy ud, brzucha i pośladków
- Cellulit
- Rozstępy
- Wypadanie włosów
PRZECIWWSKAZANIA
- Ciąża i okres laktacji
- Infekcje skóry oraz rany otwarte
- Zaburzenia krzepnięcia krwi, przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych
- Cukrzyca
- Opryszczka
OBJAWY NIEPOŻĄDANE:
- Pojedyncze siniaczki lub wybroczyny
- Rumień, obrzęk jako reakcja na nakłucia igłą (objawy te najczęściej mijają po godzinie od wykonania zabiegu)
MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA
Mezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry. To nowy sposób transportu substancji w leczeniu zmarszczek, cellulitu, rozstępów, wiotkości i przebarwień skóry. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej, w tym zabiegu wykorzystuje się działanie elektroporacji i elektroforezy. Elektroporacja polega na oddziaływaniu krótkich impulsów napięcia elektrycznego na komórki i tkanki, powodując zmiany prowadzące do zwiększenia przepuszczalności skóry. Docierają one do wnętrza skóry, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Elektroforeza jest zjawiskiem fizycznym, w którym podczas transportu prądu stałego dochodzi do przenoszenia substancji jonowych przez skórę. Oba te zjawiska zachodzą jednocześnie, dzięki temu znacząco zwiększa się ilości i głębokości penetracji aplikowanych substancji aktywnych.
- wyraźnie widoczne rezultaty liftingujące
- redukcja zmarszczek i bruzd
- ujędrnienie, nawilżenie, regeneracja skóry
- poprawa kolorytu i struktury skóry
- redukcja rozstępów
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA
Mezoterapia mikroigłowa polega na intensywnym, bardzo gęstym i odpowiednio głębokim nakłuwaniu pistoletem z jednorazową koncówka z igiełkami wybranych okolic twarzy lub innych części ciała, które chcemy poddać regeneracji. Podczas jednego zabiegu na twarzy powstają dziesiątki tysięcy malutkich nakłuć. Zabieg polega na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny poprzez mechaniczną stymulacje, można ją stosować przy każdym typie cery.
Efekty:
- Likwidacja drobnych zmarszczek
- Poprawa jakości skóry (gęstości i elastyczności)
- Wyrównanie kolorytu skóry
- Delikatne wyrównanie powierzchni skóry
- Nadanie blasku i gładkości skórze
- Przywrócenie odpowiedniego napięcia
- Poprawa owalu twarzy
- Nawilżenie
Kwas hialuronowy
Podstawową funkcją kwasu hialuronowego jest wiązanie wody. Codziennie około 30 procent kwasu hialuronowego, obecnego w organizmie ulega rozpadowi, a jego miejsce zajmują nowe cząsteczki kwasu. Jednak wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, przez co dochodzi do degeneracji tkanek, w których się znajduje. Dlatego coraz częściej uzupełnia się niedobory kwasu hialuronowego dostarczając go z zewnątrz w formie zastrzyków, tabletek czy kremów. Jednak najczęściej wykorzystuje się go w gabinetach medycyny estetycznej. W trakcie licznych zabiegów typu anti-aging wstrzykuje się w głąb naskórka preparaty zawierające kwas hialuronowy. W zależności od preparatu i poziomu usieciowania kwasu efekty mogą się utrzymywać od 6 do 12 miesięcy. Sam zabieg z użyciem kwasu hialuronowego trwa ok 45 minut i jest wykonywany w znieczuleniu.
Przeciwwskazania oraz działania niepożądane:
- Kobiety w ciąży i karmiące piersią;
- Skłonności do blizn przerostowych (keloidów), choroby układu immunologicznego, immunoterapia, nadwrażliwość na kwas hialuronowy.
- Po zastrzyku mogą wystąpić reakcje zapalne tj. obrzęk, zaczerwienienie, rumień. Może też pojawić się krwiaczek. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.
- przyjmowanie sterydów
- przerwanie ciągłości naskórka w okolicy nakłuć
- infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze i stany podgorączkowe, niewyrównana cukrzyca
- przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
- bielactwo – ponieważ istnieje niebezpieczeństwo pojawienia się nowych zmian
- łuszczyca
- epilepsja
- skłonność do tworzenia keloidów lub bliznowców
- powiększone węzły chłonne
- nowotwór w trakcie leczenia, po zakończonym leczeniu wystarczy dokument od lekarza zezwalający na pigmentację
- hemofilia (choroba krwi)
- zakażenie wirusem HIV
- świeże zabiegi medycyny estetycznej (m.in. botox)
- powiekszanie ust kwasem hialuronowym
- wypełnienie zmarszczek
cennik
lifting nićmi mono PDO
Nicie mono PDO jeden z najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych zabiegów liftingujących bez użycia skalpela! Określenie nici PDO jest skrótem pochodzącym od nazwy polidioksanonu. Materiał ten znany jest w medycynie od ponad dwudziestu lat i wykorzystywany do produkcji wchłanianych nici chirurgicznych. Dużą zaletą nici PDO jest fakt, że po pewnym czasie ulegają rozpuszczeniu. Pozostają one w organizmie człowieka dopóki nie nastąpi naturalna odbudowa tkanek, więc nie ma potrzeby ich usuwania, kiedy przestaną spełniać swoją funkcję. Wieloletnia obecność na rynku medycznym jest gwarancją ich bezpieczeństwa. Substancja ta jest bezpieczna i nie wywołuje skutków ubocznych u pacjentów a co więcej ma działanie odmładzające skórę, podnosi powieki, zwęża pory, rozjaśnia i wygładza skórę.
Przeciwwskazania
- ciąża i karmienie piersią
- epilepsja
- skłonności do zbliznowaceń
- przerwanie ciągłości naskórka w rejonie nakłuć
- opryszczka
- infekcje bakteryjne / grzybicze w miejscu nakłuć
Usuwanie makijażu permanentnego removerem Proffesional PMU
PMU Professional remover służy do natychmiastowego korygowania świeżych pomyłek oraz rozjaśniania starych, wygojonych makijaży permanentnych. Jest idealną alternatywą dla lasera ND YAG Q- switch. Pozawala w bezpieczny sposób pozbyć się pigmentu z każdej okolicy twarzy (nawet powiek czy czerwieni wargowej). W pełni naturalny skład sprawia, ze płyn nie wywołuje reakcji alergicznych oraz nie stwarza ryzyka powstawania blizn.
Zalety PMU Professional Remover
- nie zawiera kwasów
- naturalne składniki najwyższej jakości
- bezpieczeństwo pracy z produktem w miejscach wrażliwych (powieki, czerwień wargowa)
- wysoka skuteczność i maksimum bezpieczeństwa bez względu na kolor pigmentu (idealny wybór podczas usuwania kamuflaży)
- brak czarnych / żółtych strupów podczas procesu gojenia się
- możliwość wykonywania zabiegów nawet co 4 tygodnie
- pigmentację naprawczą można wykonać już po miesiącu od ostatniego zabiegu rozjaśniania
- przebadany i zarejestrowany na terenie całej UE
- produkt Polski
- Cena 100-200 zł jeden zabieg